Přepnout menu
Můj košík
Přepnout menu
Hledat

O nás

NÁŠ PŘÍBĚH
 

Nápoje Šípek jsou rodinným podnikem s tradicí od roku 1990. Od krušných počátku v malé garáži jsme se vypracovali na dominantní pozici dodavatele nápojů ve frýdlantském regionu.


 

PRODEJNA FRÝDLANT


Přijďte k nám do Cash & Carry. Můžete zde přímo nakupovat nebo si pouze vyzvednout zboží, které jste si objednali prostřednictvím internetového obchodu.

Otevírací dobu včetně svátků naleznete zde.

 

NAŠE SPECIALITA


Nabízíme sudová i lahvová vína širokého sortimentu. Jedná se o nesmírně kvalitní vína, která od nás dostanete vždy za tu nejvýhodnější cenu. Více informací najdete na stránce Vinotéka.

Naše specialita

Nabízíme sudová i lahvová vína širokého sortimentu.

Jedná se o nesmírně kvalitní vína, která od nás dostanete vždy za tu nejvýhodnější cenu. Více informací najdete na stránce Vinotéka.

 

Nabízíme

Vínem to ale rozhodně nekončí! U nás najdete velmi širokou nabídku sudového piva, alkoholických a nealkoholických nápojů.

Naše hodnoty

Zakládáme si na vysoké flexibilitě, vždy uděláme vše pro to, abychom uspokojili Vaši poptávku po specifických značkách nápojů.

Nejvyšší prioritou našeho velkoobchodu je spolehlivost. S námi máte jistotu, že vždy vynaložíme maximální úsilí k tomu, aby Vaše objednávka byla splněna na 100 % a co nejdříve.

 

Recenze

Máme mnoho spokojených zákazníků, kteří Vám to rádi potvrdí.

Neváhejte se na nás obrátit.